ВИЛКІВСЬКА ОБЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
nachodki.ru интернет-магазин

Повідомлення

 про оприлюднення регуляторного акту

Виконавчим комітетом  та міським головою пропонується ставки місцевих податків і зборів залишити без змін, на рівні 2017 року.

 

         Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та на виконання вимог Податкового кодексу України з метою визначення  джерел наповнення міського бюджету Виконавчим комітетом  Вилківської міської ради розроблено та виноситься на розгляд проекти рішень «Про  встановлення на території Вилківської міської ради місцевих податків і зборів та затвердження Порядків їх справляння на 2018 рік» і «Про  встановлення на території Вилківської міської ради  акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та затвердження Порядку його справляння на 2018 рік», а також  аналізи регуляторного впливу до них.

Поштова  адреса розробника проектів:

Виконавчий комітет Вилківської міської ради  вул.Моряків-десантників, 18 Кілійського району Одеської області, тел. (04843) 3-10-52

Спосіб оприлюднення регуляторних актів та
аналізів  регуляторного впливу:

Проекти регуляторних актів з відповідними аналізами регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Вилківської міської ради Кілійського району Одеської області (електронна адреса : vilkrada.gov.ua)

Строк приймання пропозицій та зауважень до проектів  регуляторних актів становить 1 місяць з дня оприлюднення проектів  рішень та аналізів  регуляторного впливу до проектів.

Спосіб надання зауважень та пропозицій – виключнописьмово за адресою: 68355, Одеська обл.,Кілійський  район, м.Вилкове , вул.. Моряків-десантників, 18,Виконком Вилківської міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити