ВИЛКІВСЬКА ОБЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Шаблоны Joomla здесь

                                                                   

                                Проект      

ВИЛКІВСЬКА  МІСЬКА   РАДА

XІХ сесія VIIскликання

РІШЕННЯ № 

01.06.2017 р.

                                                                                                      

Про передачу міжбюджетного трансферту

на оздоровлення дітей в оздоровчий

період 2017 року

------------------------------------------------

         На підставі ст. 93 Бюджетного кодексу України, Закону України «Про міжбюджетні відносини міжрайонним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їхоб’єднань» та відповідно до п. 23 ст. 26 Закону України «Про місцевесамоврядування в Україні», -

Вилківськаміська рада

     В И Р І Ш И ЛА  :

  1. Передати міжбюджетний трансферт до районного бюджету у вигляді субвенції на виконання власних повноважень міст і сіл на оздоровлення дітей з багатодітних сімей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування у сумі 6720 грн.
  2. Вилківському міському  голові Матвію Костянтиновичу Іванову укласти угоду зКілійською радою про передачу трансферту на оздоровленнядітей в оздоровчій період 2017 року. Зазначену угоду вважати затвердженною Вилківською міською радою з моменту підписання її сторонами.
  3. Перерозподілити грошові кошти видатковоїчастини бюджету з  КФК 8600 КЕКВ 22406720,00 грн.(березень 2017р.) на КФК 8800 КЕКВ 2620 +6720,00 грн.(червень 2017р.).
  4. Контроль за виконанням данного рішення покласти на головного бухгалтера Мелентьєву Г.С. та на постійну депутатську комісію з питань планування бюджету та фінансів (голова Делюков О.В.)

         Міський голова                                                 М.К.Іванов