ВИЛКІВСЬКА ОБЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

ПОЛОЖЕННЯ

про громадські слухання

на території населених пунктів Вилківської міської ради

(об’єднаної територіальної громади)

Це Положення встановлює порядок ініціювання, підготовки та проведення громадських слухань, а також порядок врахування їх результатів органами місцевого самоврядування Вилківської об’єднаної територіальної громади та їх посадовими особами.

Громадські слухання є формою безпосередньої участі членів територіальної громади у здійсненні місцевого самоврядування, яка передбачена статтею 13 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", іншими нормативно-правовими актами, згідно з якими члени об’єднаної територіальної громади мають право зустрічатися з депутатами Вилківської міської ради та посадовими особами місцевого самоврядування, заслуховувати їх, порушувати питання та вносити пропозиції до управлінських рішень, які стосуються територіальної громади міста.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Метою громадських слухань є захист прав, реалізація свобод та законних інтересів членів Вилківської об’єднаної територіальної громади через їх безпосередню участь та надання можливості членам територіальної громади - жителям міста Вилкове, села Мирне, села Десантне та села Новомиколаївка брати участь у підготовці рішень щодо проблем життєзабезпечення й розвитку громади.

1.2. Громадські слухання поділяються на:

1) загальні – громадські слухання, предметом яких є інтереси всіх членів об’єднаної територіальної громади;

2) місцеві – громадські слухання щодо окремої частини об’єднаної територіальної громади.

1.3. Предметом громадських слухань може бутибудь-яке питання місцевого значення, яке не суперечить Конституції та чинному законодавству України, в тому числі:

1) обговорення проектів нормативно-правових актів Вилківської міської ради, її виконавчих органів,Вилківського міського голови та внесення пропозицій щодо їх прийняття;

Положення про громадські слухання (детальніше)

 

Про організацію та проведення загальних зборів громадян Десантненського старостинського округу за місцем проживання

         Загальні збори громадян за місцем проживання є важливою формою безпосередньої участі населення у вирішенні питань, віднесених до відання місцевого самоврядування. Загальні збори громадян є складовою частиною системи місцевого самоврядування сіл та міста та скликаються за місцем проживання громадян для обговорення найважливіших питань місцевого життя.

         Керуючись статтею 8, частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні, затвердженим постановою Верховної Ради України від 17.12.1993 р. №3748-ХІІ та з метою забезпечення безпосередньої участі громадян у вирішенні питань місцевого значення:

1.      Скликати загальні збори громадян Десантненського старостинського округу для обговорення найважливіших питань місцевого життя 11 лютого 2018 року о 15 годині в приміщенні Десантненського сільського Будинку культури.

2.      Затвердити перелік питань для розгляду на загальних зборів громадян за місцем проживання:

-        Звіт в.о.старости сіл Десантне та Новомиколаївка Аністратенко М.І. про свою діяльність в 2017 році

-        Про надання якісних адміністративних послуг мешканцям сіл Десантне та Новомиколаївка

3.      Виконуючому обов’язки старости сіл Десантне та Новомиколаївка забезпечити інформування мешканців Десантненського старостинського округу про порядок денний, час та місце проведення загальних зборів громадян за місцем проживання.

4.      Запросити дільничного поліцейського на загальні збори громадян за місцем проживання, стосовно отримання інформації про стан забезпечення правопорядку на території Десантненського старостинського округу.

5.      Ініціативній групі забезпечити реєстрацію учасників загальних зборів громадян за місцем проживання.

Збори громадян за місцем проживання є правомочними за присутності на них більше половини громадян, які проживають на відповідній території і мають право брати участь у зборах,

6.      Керуючій справами виконкому Вилківської міської ради Тихоновій Н.М. надати клопотання начальнику Кілійського ВП ГУНП в Одеській області Мелованову Ю.Л. про забезпечення громадського порядку під час проведення загальних зборів громадян за місцем проживання.

Міський голова                                                                                   М.Т. Дзядзін

Про організацію та проведення загальних зборів громадян Десантненського старостинського округу (детально)

Вилківська  міська  рада  оголошує  про  початок  проведення  громадських  слухань, щодо  надання  дозволу  на  розробку  детального  плану  для  індивідуального  гаражного  будівництва  по  вул.  Свободи б/н,  рішення     № 543  від  28.09.2017 року

Вилківська  міська  рада  оголошує  про  початок  проведення  громадських  слухань, щодо  надання  дозволу  на  розробку  детального  плану  територій  казенному  підприємству  «Морська  пошуково-рятувальна  служба»  рішення  № 466  від  13.06.2017  року

Scan1

Scan10001

Scan10002

 

 

 

 

1

ВИЛКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

IX сесія VII скликання

РІШЕННЯ № 204

         25. 08. 2016р.

     Про  затвердження Положення

«Про громадські слухання в місті Вилкове»

Лютий 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 1 2 3 4